Anti Cancer Sour SopGraviolaAnti Cancer Sour Sop
Naturalny Zabojca Raka!
Anti Cancer Herbs - Sour SopAnti Cancer Herbs - Sour Sop
Graviola


 Wysylamy do Wszystkich Krajow
 
Europa - Wysylamy z Polski
Po polsku
Dlaczego Sekret?

Dlaczego nie możemy o tym wiedzieć?

Chodzi o pieniądze ...

Gdy naukowcy z Instytutu Zdrowia Sciences zaalarmował na wieść o korzyści dla zdrowia graviola, zaczęli tropić badań przeprowadzonych na drzewie raka zabijania. Dowody zadziwiającej skuteczności Graviolali i jej szokujące odkrycia, przyszły szybko i gwałtownie ...
 
Jeden z największych producentów leków mld dolarów amerykańskich rozpoczęła poszukiwania lekarstwa na raka i ich badań koncentruje się na korzyści zdrowotnej gravioli - legendarnego drzewa uzdrawiania z dżungli amazońskiej.
 
Różne części drzewa w tym Graviola z kory, liści, korzeni, owoców i nasion owocowych stosowano od wieków przez szamanów i Indian w Ameryce Południowej do leczenia choroby serca, astmy, zaburzenia czynności wątroby i zapalenia stawów. Wielka Firma Farmaceutyczna przelewa pieniądze i zasoby do testowania drzewa na właściwości anty-rakowe i byli wszyscy zaszokowani wynikami. Korzyści zdrowotne gravioli okazały się być jednym z najlepszych srodkow na raka.

I tu gdzie historia Gravioli sie zakończyla!.

Firma miała olbrzymi problem z Gravioli drzewem bo to całkowicie naturalne, a więc zgodnie z prawem federalnym, nie mozna tego opatentować. Nie ma sposobu, aby poważne zyski z czegokolwiek byly jak niemozna opatentowac czegokolwiek.

Okazuje się, że firma farmaceutyczna zainwestowała prawie siedem lat próbujac syntetyzować dwa drzewa na podstawie gravioli do produkcji najpotężniejszych składników przeciwnowotworowych. Nie udalo sie zrobic lepszego lekarstwa syntetycznego niz jest Graviola. Oryginalny sklad Gravioli po prostu nie mógł być replikowany. Firma po stratach wycofala sie a apteka Pana Boga nie mogla byc opatentowana dla Gravioli.
 
Firma nie zdecydowała się opublikować wynikow swoich badań!

Narodowy Instytut Raka przeprowadził pierwsze badania naukowe w roku 1976. Wyniki wykazały, że Graviola w "Liściach i pędach ma skuteczns substancje w ataku i zniszczeniu komórek nowotworowych." W niewytłumaczalny sposób, wyniki zostały opublikowane w raporcie wewnętrznym i nigdy nie zostaly publicznie  opublikowane.

... Od 1976 roku doświadczenia zdrowotne gravioli pokazał ze graviola jest zabójcą raka niezwykle silnym w 20 niezależnych badań laboratoryjnych.

   Badanie opublikowane w Journal of Natural Products, po ostatnich badań przeprowadzonych na Uniwersytecie Katolickim w Korei Południowej stwierdziły, że jedna substancja chemiczna w gravioli zabija komórki nowotworowe jelita grubego i jest "10 000 razy mocniejsza od adriamycyny (powszechnie używanej w chemioterapi."

... Najważniejszą częścią raportu Katolickiego Uniwersytetu Korei Południowej jest to, że korzyści zdrowotne wykazano ze graviola skierowywuje swoje substancje na komórki rakowe, pozostawiając zdrowe komórki nietknięte. W przeciwieństwie do chemioterapii, które bezkrytycznie celuje wszystkie komórki aktywnie odtwarzające (takich jak żołądek i komórek słuchowych), powodując katastrofalne skutki uboczne często nudności i wypadanie włosów u chorych na raka.

... Badania na Uniwersytecie Purdue ostatnio, że Graviola zabija komórki nowotworowe i jest szczególnie skuteczna wobec prostaty, raka trzustki i płuc ...

Zeznania wierzącego w graviole ...
... Na początku 1950 mój ojciec był czołowym badaczem w możliwościach otaczających graviole. Ze względów prawnych nie będę nazwa firmy farmaceutyczne zaangażowanej, ale prawda jest ze znane inne firmy poszły w dnastepnych ziesięcioleciach do naśladowania gravioli. Pamiętam mojego ojca omawiajacego z gośćmi było absolutnie jasne ze 100% komórek raka zanika w ciele czlowieka uzywajacego Graviole. Syntetyczna wersję związku chemicznego nie udalo sie wyprodukowac i bez patentu niema profitu.

Wielka Farma rzeczywiście odkryla naturalny związek do walki z rakiem, ale niestety nie mogla odtworzyć syntetyczną wersję, a zatem nie może korzystać z naturalnego ekstraktu ziołowego jako patent.

W związku z tym wydaje się, że jeśli firmy farmaceutyczne nie mogły kontrolować sprzedaży wszelkich świadczeń medycznych przypisanych do drzewa gravioli z powodu braku patentu i sila anty rakowego lekarstwa poszla do lamusa. Bez profitu niema lekarstwa w wielkij mafi farmaceutycznej.

Lecz sie sam apteka natury lepiej niz szkodliwymi truciznami terapi zabojczych koktajli anty rakowych.
Z tego co pamiętam to liście i łodygi są naturaln
ą formą leczenia raka.

Okolo 500 Swiezych, Wysuszonych Lisci z Najlepszych, Najmocniejszych, Dzikich Drzew Gravioli, Zbieranych na Karaibach - $45.00 w USA
New Product
 Wysylka w USA

Wysylka poza USA i do Polski - $55.00
Wysylka Na Wszystkie Kraje i do Polski

Wysylamy prosto z Florydy


Sprzedaz i wysylka na wszystkie kraje.
Zostan Naszym Dystrybutorem
- skontaktoj sie z nami pod orders@biznet1.comZamowienia Poczta:

Wydrukuj i wyslij do nas pod z oplata pod adres: Jola LLC., P.O. Box 248, Port Richey, FL 34673

Nazwa Produktu
Cena Ilosc Razem
1 . . .
2 . . .
3 . . .
Razem . . .
Ceny Wysylki
http://www.biznet1.com/shipping
. . .
Cena Koncowa
. . .
Imie KupujacegoE _____________________________________ Adres:___________________________________________
____________________________________________________
____________________________________________________
____________________________________________________
Adres Wysylkowy: _________________________________ _____________________________________________________
_____________________________________________________
_____________________________________________________
______________________________________________________
Instrukcje wysylki lub Komentaz
__________________________________________________________

Jak przy kazdej chorobie - kontaktuj sie z kwalifikowanym lekazem. Te produkty i serwisy nie diagnozuja odpowiednio Twojego zdrowia, AgencjaThe Food and Drug Administration  nie diagnozowala tych produktow. - "These products or services are not intended to diagnose, treat, cure or prevent any disease.  The Food and Drug Administration have not evaluated these products.  As in all health situations, qualified professionals should be consulted."

ADVERTISING
Copyright SILESIA GROUP INC., all rights reserved.
Copyright © Silesia Group Inc 1994